Mp3 iš Youtube vaizdo klipų
Anksčiau buvau aprašęs keletą programų skirtų parsisiųsti Youtube portale esantiems vaizdo klipams į savo kompiuterį. Paskutiniu metu draugai vis klausinėjo ar galima kaip nors paprastai išsaugoti tik garsą iš klipo, turėti jį mp3 formatu. Pasidomėjau ir radau nemažai patogių programų ir interneto projektų skirtų šiam tikslui.

Pirmoji ir turbūt patogiausia programa kurią radau ir išbandžiau yra Free YouTube to MP3 Converter. Ji leidžia keliais mygtukų paspaudimais išsaugoti bet kokio klipo garso takelį MP3 (galima pasirinkti 3 kokybės lygius) arba “lossless” WAV formatu. Užtenka į programą nukopijuoti klipų nuorodas į klipus (galima sukelti iškart daugiau nei vieną) ir po keletos sekundžių analizavimo jau galite spausti “Download” mygtuką ir netrukus turėti dainą audio formatu savo kompiuteryje. Ši programa taip pat gali kurti ID3 žymas, kur įrašomi kūrinio metai, atlikėjas, dainos pavadinimas, albumas, komentarai.

Pastaba: instaliuodami šią programą nespaudykite aklai “Next” mygtuko. Trečiame instaliacijos lange atžymėkite visas varneles, jei nenorite, kad į jūsų naršyklę būtų įrašyta Ask.com erzinanti paieškos juosta.

Jei nenorite instaliuoti jokių programų, tokios paslaugos prireikia labai retai, tai pasinaudokit “online” paslaugomis. Jos veikia gal kiek lėčiau, bet rezultatas tas pats. Štai keletas iš geriausių mano bandytų:

Jei žinote dar patogesnių programų ar interneto projektų, būtinai pasidalinkite nuoroda komentaruose.