Ar vaziuojant i Latvija butina tureti pasa

Nuvalykite indus, gaudykite purvą, išsiliejusį maistą ar padažu apibarstytus puodus … Po savaitės virtuvinius rankšluosčius, atrodo, sutrypė laukinių arklių banda. Jie nevengia riebių dėmių, stiprių dažų ar nemalonių kai kurių daržovių kvapų. Kaip juos nuplauti kaip naujus?

Jums reikės:

5 litrai vandens,
2 šaukštai augalinio aliejaus,
2 šaukštai kristalinės druskos,
1 puodelis valymo miltelių.
Taip jis veikia

Užvirinkite vandenį ir užpildykite jį kriaukle ar praustuvu. Sumaišykite visus jame esančius ingredientus, kol jie ištirps.
Pamirkykite purvą audinį mišinyje ir leiskite jam sėdėti, kol vanduo visiškai atvės.
Nuplaukite juos skalbimo mašinoje 60 ° C temperatūroje. Jie bus nauji!
Kiti naudingi patarimai, kaip plauti virtuvinius rankšluosčius

Įdėkite rankšluostį į puodą su vandeniu ir tarkuotu skalbimo muilu. Virkite mažiausiai valandą. Tokiu būdu galima pagaminti tik aukštos kokybės servetėles, nes sintetiniai pluoštai gali tapti per silpni.
Be miltelių, į skalbimo mašiną įpilkite keletą stiklinių soda. Panašūs patarimai rodo, kad kepimo sodą pirmiausia ištirpinkite puodelyje verdančio vandens, o tada supilkite į skalbimo mašiną. Kai kurios namų šeimininkės naudoja du mažus sodos maišelius ir pusę puodelio acto. Jie sukuria pastą, kurią galima įdėti į plovyklą.
Mes pamirkome rankšluostį, įtriname tulžies muilu ir idealiu atveju paliekame per naktį uždarytame maišelyje. Tada juos vėl nuplaukite muilu, o ne milteliais.
Per naktį pamirkykite rankšluostį actu. Kitą dieną skalbkite skalbimo mašinoje kaip įprasta.

0 comments on “Ar vaziuojant i Latvija butina tureti pasaAdd yours →

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *