Momondo lektuvu bilietu paieska

Krikščionys prisimena, kad mirtis nesibaigia gyvenimu. Jie meldžiasi ne tik už šventuosius, kurių vardus sutinkame bažnyčios kalendoriuje, bet ir už savo pažįstamus ir nepažįstamus žmones, kurie po mirties atėjo į dangų ar tiesiog jo laukia. Pasak Katalikų bažnyčios, po mirties yra trys „kryptys“, kur gali eiti tavo siela. Ir į dangų, į pragarą ar skaistyklą. Todėl meldžiamės ne tik už tuos, kurie savo gerais darbais žemėje gavo tiesioginį kelią į dangų, bet ir už tuos, kurie jo laukia skaistykloje. Krikščionys tiki, kad šią dieną jie gali melstis visiško atleidimo šioms laukiančioms sieloms ir taip padėti joms keliauti į Dangaus karalystę. Žvakės ant kapų yra tam tikra simbolinė jų maldos ir amžinos šviesos bei amžinojo gyvenimo vilties išraiška.

Rotango baldai RajNábytku.eu
Be Helovino, mes taip pat švenčiame Heloviną, kuris švenčiamas nuo spalio 31 dienos iki lapkričio 1 dienos. Daugelis žmonių mano, kad Helovinas pas mus atkeliavo iš Amerikos, tačiau jie klysta. Šią šventę sugalvojo keltai, kai Visų Šventųjų išvakarėse atsisveikino su skrydžiu, kuris priklausė gyvenimo deivei, ir pasveikino mirties galvą Samhainą, kurio garbei ši šventė iš pradžių buvo pavadinta. Jie tikėjo, kad šiąnakt mirusieji grįžta į žemę ir bando suvaldyti viską, kas gyva. Todėl jie dėvi baisias kaukes, kad mirusieji jų neatpažintų ir nepakenktų.

Būdingas Helovino bruožas yra įdubęs moliūgas, kurio viduje yra žvakė. Nuo pirmųjų keltų laikų ši šventė tapo labiau komercializuota. Ypač šį vakarą Amerikoje vaikai pasipuošia baisiomis kaukėmis ir aplanko kaimynus, prašydami saldainių ir kitų saldumynų. Be to, vakare surenkite didingą šventę kaukėse. Ši šventė taip pat atkeliavo į Slovakiją, ir jūsų mieste greičiausiai bus ne vienas Helovino vakarėlis. Tačiau nepamirškime, kad šią dieną turime prisiminti visus tuos, kurių jau nebėra su mumis. Net jei dalyvausite Helovino vakarėlyje, apsilankykite kapinėse ir uždegite žvakę ramiam tų, kuriems skirta diena, atminimui.

0 comments on “Momondo lektuvu bilietu paieskaAdd yours →

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *